Uniwersytet dla mediów

Jeszcze bliżej nauki - badania Uniwersytetu teraz mogą być dostępne dla każdego!

Coraz większym zainteresowaniem wśród Czytelników, Widzów i Słuchaczy cieszą się artykuły oraz audycje poświęcone zdobyczom nauki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa pracownicy Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie postanowili przybliżyć ludziom kilkadziesiąt projektów, które są realizowane przez Uczelnię. Liczą, że w ten sposób uda im się nie tylko popularyzować wiedzę, ale również zachęcić społeczeństwo do jeszcze lepszego poznania świata nauki – zwłaszcza badań realizowanych w Częstochowie. Tutaj można znaleźć tematy projektów realizowanych w Uczelni. Zapraszamy przedstawicieli prasy, radia i telewizji do korzystania z naszych tematów. Chętnie pomożemy w zrealizowaniu audycji na jeden, albo nawet wszystkie zaproponowane tematy.

Wykaz tematów popularnonaukowych: tutaj