Zespół Wsparcia i Doradztwa Psychologicznego

Wsparcie adresowane jest do studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. Pomoc oferowana jest w ramach spotkań o charakterze interwencyjnym w kontakcie indywidualnym (stacjonarnie lub on-line). Nie prowadzimy terapii, natomiast towarzyszymy obecnością, wspieramy słowem, pomagamy kompetencjami.

Jeśli doświadczasz trudności powodujących zakłócenia w Twoim życiu, czujesz, że nie poradzisz sobie z problemem i potrzebujesz rozmowy, wsparcia, pomocy – skontaktuj się z nami !! Zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni psychologowie:

dr hab. Elżbieta Napora, prof. UJD: e.napora@ujd.edu.pl wsparcie stacjonarne w środy, godz. 10:00 - 11:00 pok. 3.07 (inny termin według uzgodnienia)
dr Elżbieta Kornacka-Skwara: e.skwara@ujd.edu.pl konsultacje stacjonarne lub on-line (w zależności od potrzeby) piątek, godz. 16.00-17.00 pok. 4.19
dr Andrzej Margasiński: a.margasinski@gmail.com piątek, godz. 15:00 - 16:00 pok. 4.15 (inny termin według uzgodnienia)
mgr Julita Kielińska: j.kielinska@ujd.edu.pl wtorek, godz. 9:30 - 10:30 pok. 3.07.

Zainteresowanych uprasza się o wcześniejszy kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów spotkania (terminu, formy wsparcia).
Punkt wsparcia i doradztwa psychologicznego w formie stacjonarnej działa w Gmachu UJD przy ul. Zbierskiego 2/4.
Wszystkie porady/konsultacje/wsparcie są nieodpłatne.